user_mobilelogo

 

 

Slovo wellness bolo použité už v 17. storočí. Samotné slovo wellness v sebe spája dva pojmy: wellbeing – cítiť sa príjemne a fitness – byť fit.

Wellness je vlastne životný štýl a má za cieľ dosiahnuť starostlivosť o fyzickú schránku ale taktiež duševné blaho. I práve preto získava čoraz viac nadšencov. Stal sa najdynamickejšie sa rozvíjajúcim trendom na celom svete.

Preto sme sa rozhodli Vám poskytnúť služby nášho ubytovacieho zariadenia, aby ste aj Vy mohli nechať okúzliť fenomén wellnessu na vlastnej koži.
Doprajte si dokonalý relax v termalparku gino paradise Bešeňová spojený s elegantným ubytovaním priamo v areáli.

Vitálny svet – utužte si zdravie a zároveň zrelaxujte. Na chvíľu zabudnite na uponáhľané dni plné stresu a pracovných povinností, zresetujte hlavu a príďte na iné myšlienky.

 

Čo Vás čaká vo wellnesse Gino Paradise?


Komplex 5 rôznych druhov sáun s inhaláciami a ďalšie atrakcie, sú ideálnou kombináciou na dosiahnutie dokonalého pokoja.

Vychutnajte si masáže a zábaly rôzneho druhu, inhaláciu bylinkovú, soľnú či mentolovú, rímsky kúpeľ, horúcu fínsku saunu, kneippov kúpeľ, hydromasážny a ochladzovaní bazén, tepidárium, bešeňovské skaly, vodnú smŕšť, hydromasážnu sprchu, studenú paru a ako bonus ZLATÉ KRESLO- vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata, v ktorom sa budete cítiť ako kráľ/kráľovná.

Ako doplnkové služby nájdete v gino paradise fitness centrum, solárium či pedikúru a manikúru.